Kayseri Merkez Yilmaz Denktaş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yilmaz Denktaş

merkez, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Eğiticinin Eğitimi Kursu , Word Kursu , Excel Kursu , Powerpoint Kursu , Outlook Kursu , Access Kursu , SPSS Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , On Parmak Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , YDS Kursu , İstatistik Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu , AÖF İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yilmaz Denktaş, KAYSERİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 26.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 366 kurs/özel ders verenden 195 . sıradadır. Başta AÖF İngilizce olmak üzere 25 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yilmaz Denktaş, 55 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Temel İngilizce dersi verilir.
Bilgisayar işletmeni kursu verilir
SPSS kursu verilir
Özel dersler duruma göre istenilen yerde verilir.


Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.