Kayseri Talas Hasan Polatlı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hasan Polatlı

talas, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hasan Polatlı, KAYSERİ TALAS ve civarında hizmet vermekte olup 18.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 407 kurs/özel ders verenden 199 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hasan Polatlı, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Devlette 10 yildir kadrolu sinif ogretmenligi yapmaktayim.ilkokul matematik secenegini sectim.ama ilkokul derslerinin tümünu verebilirim.


Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
6 yildir antrenörlük ve hakemlik yapmaktayim.İl bazinda  ogrencilerimle derecelerim vardir.
Devlette 11 yildir kadrolu olarak sinif ogretmenligi yapmaktayim.Tecrube sahibiyim.Kendi ogrencileriminde en iyi sekilde yetismesi icin gerekli butun hassasiyeti gostermeye calisiyorum.Satranc olsun denemeler olsun Kayseri il genelinde basarilarimiz vardir.Eger ogrencimizin odev aliskanligi yoksa ona gore de calismalarim olabilir bilginize.
Devlette 11 yildir kadrolu olarak sinif ogretmenligi yapmaktayim.Tecrube sahibiyim.Kendi ogrencileriminde en iyi sekilde yetismesi icin gerekli butun hassasiyeti gostermeye calisiyorum.Satranc olsun denemeler olsun Kayseri il genelinde basarilarimiz vardir.