Kayseri Talas Serdar Saylan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serdar Saylan

talas, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Direksiyon Özel Ders , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , TYT Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , YKS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serdar Saylan, KAYSERİ TALAS ve civarında hizmet vermekte olup 08.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 319 kurs/özel ders verenden 6 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serdar Saylan, 40 gelen talepten 26 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
21 YILLIK DERSANE  VE KURS MERKEZI TECRUBESINE SAHIBIM.MAT1 MAT2 KONULARINA HAKIM BIR OGRETMENIM.IYI GUNLER.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir
Verilen Kursların Ayrıntıları
9.10.11. ve12.sınıf konuları herdüzeydeki öğrenciye konu tekrarı soru çözümü ygs-lys müfredatı çerçevesinde anlatılır.yıl boyu düzenli derslerde ücrette kolaylık sağlanır.21 yıllık tecrübemi kullanmak isteyen tüm öğrenci ve velileri bekliyorum.
Mezun ve 12.sinif ogrencilerle TYT ve YKS ye hazirlik dersleri yapiyorum.
Mezun ve 12.sinif ogrencilerle TYT YKS ye hazirlik seklinde dersler yapiyorum.