Kayseri Talas Taşkın Ersoy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Taşkın Ersoy

talas, KAYSERİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Fizik Özel Ders , Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Taşkın Ersoy, KAYSERİ TALAS ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KAYSERİ ilinde hizmet veren 354 kurs/özel ders verenden 167 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Taşkın Ersoy, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
17 yıllık meslek hayatımın 15 yılında özel ders verdim.Çok şükür çok iyi yerlere yerleşen öğrencilerim de oldu.Sınavlara hazırlık (Tyt-Ayt) ve lise takviyesi almak isteyen arkadaşlara bir tavsiyem var.Farkı ilk derste farkedeceksiniz.


Lise Fizik Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik fizik özel dersi verilir.

Fizik Nedir?

Maddenin kimyasal yapısındaki değişiklikler dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve devinimlerini konu alan bilim dalıdır.

Fizik bilimi insanların doğada gerçekleşen  olayları açıklama isteğinden doğdu. Bu duruma uygun bir başka tanımla; Fizik; doğayı anlama, doğal olayların neden ve sonuçlarının öğrenme ve bunları matematiksel metotlarla ifade etme işidir.

Fizik bilimiyle uğraşan bilim insanlarına fizikçi denir. Fizikçi bilimsel metotlar kullanarak maddenin temel özeliklerini inceler. Bu incelemelerini yaparken fizik biliminin sorgulanabilir, denenebilir, yanlışlanabilir ve elde edilen verilere dayandırılabilir olduğunu bilir.

Fizikçilerin amacı, doğaya insanlığın yararına olacak şekilde yön verebilmektir.
Verilen Kursların Ayrıntıları