Kocaeli Gebze Ergin Adıtepe

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ergin Adıtepe

gebze, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS TEOG Matematik Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ergin Adıtepe, KOCAELİ GEBZE ve civarında hizmet vermekte olup 21.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 526 kurs/özel ders verenden 342 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ergin Adıtepe, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
16 yıllik sinif ögretmeniyim.Özel  okullarda öğretmenlik yaptım.Şimdide bir özel okulda calisiyorum.İlkokul ve ortaokul öğrencilerine Matematik-Türkce -Fen Bilimleri-Akıl ve Zeka Oyunları-Hızlı Okuma-Mantel Aritmatik alanlarında ögrencilere yardımcı olmaktayım.Ücretim uygundur.İstanbul Tuzla-Pendik-Kaynarca ve Kocaeli Darıca-Çayırova-Gebze vb..ilçelerine derse gidiyorum.

Fotoğraflar

LGS TEOG Matematik Nedir?

LGS TEOG Matematik Konuları

Çarpanlar ve Katlar
Üslü İfadeler
Kareköklü İfadeler
Veri Analizi
Basit Olayların Olma Olasılığı
Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler
Doğrusal Denklemler
Eşitsizlikler
Üçgenler
Eşlik ve Benzerlik
Dönüşüm Geometrisi
Geometrik Cisimler'den oluşmaktadır.

Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin okul derslerine ve sınavlara hazırlık konusunda yardımcı oluyorum.Matematik anlatırken mental aritmatik ve dünyada matematik alaninda 1.olan Singapur matematiginden yararlanmaktayım.Öğrenciler problem çözerken daha iyi problemi anlasinlar diye kitap okuma konusunda yardımcı oluyorum.Kitap okumayı takip ediyorum.
İlkokul öğrencilerimizin temelden matematiği daha iyi öğrenip ileride problem yaşamaması için model ýöntemiyle matematiği öğretiyorum.Böylece daha kalıcı öğrenme gerçeklesiyor.Matematigi daha iyi öğretmek ve zihinden işlem becerisini geliştirmek için mental aritmatik ve Singapur matematiginden yararlaniyorum.Singapur devleti dünyada matematik yarışmalarında hep 1.oluyor.Bunun için öğrencilerimize problem çözmeyi kavratmak için modelleme yöntemini kullaniyorum.Öğrencilerimizin problem çözerken okuduğunu anlamasi için kitap okumalarini takip ediyorum.
İlkokul ve ortaokul ögrencilerine oyunla ve mental aritmatikle matematik ögretilir.Problemi anlama-cözme aşamaları kavratılır.Okul sınavlarına yardımcı olunur.