Kocaeli Gebze Remzi Cihad Çam

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Remzi Cihad Çam

gebze, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Remzi Cihad Çam, KOCAELİ GEBZE ve civarında hizmet vermekte olup 11.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 525 kurs/özel ders verenden 52 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Remzi Cihad Çam, 25 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar.  Haziran 2018 TOEFL notum 97 olmakla birlikte bir Amerika Üniversitesinde uzaktan MBA yapmaktayım. Aynı zamanda yeminli tercüman olup  çeşitli yerlerde çevirmenlik yapmaktayım. Daha önceden iş adamı ve öğrencilere birebir özel ders verdim. Writing check veya bolca konuşma pratiği yapabiliriz. Dil bilgisinden ziyade edinim ile öğrenme metodunu tercih ediyorum. Her seviyede ders anlatabilirim. Darıca'da ikamet etmekteyim. Gebze ve Darıca bölgesinde öğrencinin evinde veya belirlenen bir yerde özel ders verebilirim.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.