Kocaeli Gebze Yaşar Erdem

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yaşar Erdem

gebze, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Tarih Özel Ders , Lise Coğrafya Özel Ders , Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Edebiyat Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu , Coğrafya Kursu , Matematik Kursu , Tarih Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yaşar Erdem, KOCAELİ GEBZE ve civarında hizmet vermekte olup 18.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 578 kurs/özel ders verenden 262 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yaşar Erdem, 22 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
HUKUK ÖĞRENCİSİYİM.
DAHA ÖNCE EGE ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKULTESİ'NDEN MEZUN OLDUM. DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ İDARİ BİLİMLER F. KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMUNU  İSE YARIM BIRAKTIM.
Orta okul öğrencilerine ve ÜNİVERSİTEYE HAZIRLANAN EŞİT AĞIRLIK VE SÖZEL ÖĞRENCİLERİNE TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI, COĞRAFYA, GEOMETRİ, MATEMATİK, TARİH, FELSEFE VE DİN DERSLERİ VERİLİR.
DİLEYENE VEREBİLECEĞİMİZ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İSE ÖZEL DERSİN YANI SIRA ÇALIŞMA PROGRAMLARI,SINAVA PSİKOLOJİK HAZIRLIK, SINAVDA ZAMAN YÖNETİMİ, SINAVLARDAN SONRA TERCİH İŞLEMLERİNİ, AYRICA EN ÖNEMLİSİ DE ÖĞRENCİYLE AİLESİ VE ÖĞRETMENLER ARASINDAKİ DİYALOĞU KAPSAYAN BİR BOYUTTADIR.
UNUTMAYALIM Kİ BU SINAVLAR SADECE BİLGİ ÖLÇEN SINAVLAR DEĞİL,  BİLGİYİ SINIRLI BİR ZAMAN DA EN VERİMLİ BİR ŞEKİLDE KULLANMAYI GEREKTİREN BİR NİTELİK TAŞIYAN SINAVLARDIR.
BU NEDENLE BİR COK ÖĞRENCİ SINAVLARDA DOĞRU TAKTİKLER İZLEYEMEDİKLERİ VE ZAMANİ VERİMLİ BİR ŞEKİLDE KULLANAMADIKLARI  İÇİN BİLMELERİNE RAĞMEN BİR ÇOK SORUYU CEVAPLAYAMAMAKTADIRLAR.
BU MİNVAL ÜZERE AMACIMIZ ÇOCUKLARIMIZA SADECE DERS ANLATMAK YA DA DERS ÇALIŞTIRMAK DEĞİL, BİR YANDAN KONULARI DETAYLARDAN ARINDIRARAK ÇOCUKLARA AKTARMAK BİR YANDAN DA SAHİP OLDUKLARI BİLGİLERİ EN HIZLI BİR ŞEKİLDE SINAVDA KULLANABİLMELERİ İÇİN GEREKLİ YÖNLENDİRMELERİ YAPARAK GENÇLERİN HEDEFLERİNE ULAŞMALARINDA KATKI SAĞLAMAKTIR..
AYRICA YAKLAŞIK 3 BİN KİTAPLIK ÖZEL KÜTÜPHANEMDEN DE BAŞTA EDEBİYAT DERSİ ALACAK ÖĞRENCİLER OLMAK ÜZERE DİLEYEN ÖĞRENCİLER FAYDALANABİLECEKTİR.
DERS VEREBİLECEĞİMİZ BÖLGELER: GEBZE, DARICA, ÇAYIROVA VE TUZLA'DIR
Tel: 0533 459 86 36
NOT: ders yeri olarak öğrenci evinin yanı sıra, bir özel eğitim kurumundaki birebir  eğitim odasını da kullanabiliriz.