Kocaeli Gölcük Kerim Bircan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kerim Bircan

gölcük, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , TYT Kursu , KPSS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Açık Lise Kursu , Geometri Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kerim Bircan, KOCAELİ GÖLCÜK ve civarında hizmet vermekte olup 19.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 576 kurs/özel ders verenden 8 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kerim Bircan, 123 gelen talepten 28 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Erkek öğrencilere ders vermekteyim. İlke olarak bayan öğrencilere ders vermiyorum.  Uzman olarak matematik ve Geometri dersi her seviyede ders veriyorum. Saati 110 tl dir. 20 yıllık özel ders tecrübesi ile Üniversite sınavlarına hazırlık, Lise - önlisans - Lisans Kpss Hazırlık, ayrıca açık lise sınavlarına hazırlık alanında matematik ve geometri dersi veriyorum. Samimi ve disiplinli bir şekilde, kolay anlatımla ders veriyorum.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Geometri Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik geometri özel dersi verilir.

Geometri nedir?
Uzayı ve uzayda tasarlanabilen şekilleri ve cisimleri inceleyen matematik dalıdır. Yunanca bir kelime olan geometri, kelime manası olarak yerin ölçülmesi demektir. Geometri çok eski çağlardan beri vardı. Ancak geometri ismi, bu bilimin ilk sistematik hale gelmeye başladığı eski Yunanlılarda verilmiş olup, aksiyomatik bir ilim haline gelmesine rağmen, halen kullanılmaktadır.

Her bilim dalında olduğu gibi geometrinin de üzerine kurulu bulunduğu bir temeli mevcuttur. Bu temel üzerinde kendi ifade birimleri ile, meseleleri (problemleri) açıklığa kavuşturmaya çalışır. Bu temeller aksiyom, postülat, tanım (tarif), teorem ve geometrik yer isimlerini alır. Bunlardan aksiyom, ispata ihtiyaç duyulmadan, kabul edilen önermelerdir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise matematik özel ders veriyorum. Saati 110 tl dir
Lise geometri seviyesinde özel ders veriyorum. Saati 110 tl
Orta okul ve teog seviyesinde özel ders veriyorum. Saati 110 tl dir
İlkokul seviyesinde özel ders veriyorum. Saati 100 tl dir.
Lys matematik özel ders veriyorum. Saati 110 tldir
Kpss matematik özel ders veriyorum. Saati 110 tl dir
Teog matematik özel ders veriyorum.  Saati 110 tl dir
Ygs matematik özel ders matematik veriyorum. Saati 110 tl dir
Açık lise ve açık ortaokul seviyesinde özel ders veriyorum.  Saati 80 tl dir.
Her seviyede geometri dersi veriyorum. Saati 100 tldir