Kocaeli İzmit Gizem Yiğit

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gizem Yiğit

İzmİt, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gizem Yiğit, KOCAELİ İZMİT ve civarında hizmet vermekte olup 24.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 578 kurs/özel ders verenden 69 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gizem Yiğit, 105 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
4 senedir bazı kurumlarda ingilizce öğretmeni olarak çalışıyorum ve bunun yanında özel dersler veriyorum. Okul öncesi eğitimden  lise öğrencilerine kadar birçok deneyim sağladım.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise düzeyinde öğrencilerle okullardaki müfredata uygunluk da göz önünde bulundurulur bununla beraber işlenen konuların dışına çıkıp daha geniş bir programla üniversite eğitim hayatı için de yatırım yapmak amaçlanır.
İlkokul düzeyinde okullardaki müfredata yönelik özel derlerle hem açığı kapatıp hem de bir adım öne gitmeyi, işlenen konuları farklı yönleriyle ele alıp donanımlı bir şekilde ilerlemek amaçlanır.
Çocuklarla olan derslerde onların ilgisini çekecek şekilde materyallerle ders işleyerek, öncelikli olarak dili sevdirmeyi amaçlayarak, eğlenerek öğrenmeyi amaçlıyoruz.