Kocaeli İzmit Gülşah Sancaktutan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülşah Sancaktutan

İzmİt, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tarih Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülşah Sancaktutan, KOCAELİ İZMİT ve civarında hizmet vermekte olup 23.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 479 kurs/özel ders verenden 154 . sıradadır. Başta Tarih Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülşah Sancaktutan, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi'nde 4 yıllık Tarih Öğretmenliği bölümümü Pedagojik Formasyon alarak bitirdim. Mezun olduktan sonra dönem dönem sözleşmeli devlet okullarında ve özel bir eğitim kurumunda mesleğimi yaptım. Şuan ülke şartlarında mesleğimizi yapmak oldukça zorlaştığı için kendi evimde özel ders vermek istiyorum. Tarih alanında ve diğer dersler oalrak ders vereceğim. İlginize teşekkür ederim.

Fotoğraflar

Tarih Özel Ders Nedir?

Tarih ülkeleri, ulusları, toplumları, kuruluşları etkileyen eylemlerden doğan olayları zaman ve yer göstererek anlatan, bu olaylar arasındaki neden-sonuç ilişkilerini, bunların daha önceki ve sonraki olaylarla bağlantılarını, karşılıklı etkilenmelerini, her ulusun kurduğu uygarlıkları, ulusların kendi iç sorunlarını ve benzeri konuları belge ve bulgular ışığında objektif olarak inceleyen bilim dalıdır. Tarih, yaşanan olayların tekrar aynı şekilde yaşanabilmesi gibi bir ihtimal olmadığından diğer bilimler gibi deney ve gözleme dayanmaz.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Yalnız Tarih alanında değil ilkokul ve lise öğrencilerine okul derslerinde yardımcı olunur.