Kocaeli İzmit İbrahim Keleş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İbrahim Keleş

İzmİt, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İbrahim Keleş, KOCAELİ İZMİT ve civarında hizmet vermekte olup 15.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 578 kurs/özel ders verenden 70 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. İbrahim Keleş, 153 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yurtdışında Malezya'da Uluslararası  İngilizce eğitim veren bir üniversitede İngilizce  eğitimimi tamamladım .İlkokul ortaokul ,lise ve üniversite  seviyesinde ilgilenenlere ders verebilirim.Aynı zamanda yds ve yökdil dersleri de vermekteyim.
Kocaeli üniversitesi mezunu olup .Yüksek lisans eğitimim devam etmektedir.Akademisyenlik hayatına adım atma yolunda kararlılıkla çalışmalarımı sürdürmekteyim.Farklı eğitim metodları ile keyifli bir şekilde ingilizce öğrenmek için geri dönüş yapmanız yeterlidir.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.