İstanbul Bağcılar Muhammet Ali Sutay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Muhammet Ali Sutay

bağcilar, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , YKS Kursu , Fen Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Muhammet Ali Sutay, İSTANBUL BAĞCILAR ve civarında hizmet vermekte olup 08.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6455 kurs/özel ders verenden 357 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Muhammet Ali Sutay, 307 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kocaeli Üniversitesi insaat mühendisliği son sınıf öğrencisi olarak  YGS, LYS ,KPSS hazırlık ve lise derslerine destek olarak birebir ders anlatımı ve soru çözümü yapıyorum.
Matematik / Geometri / Fizik / İngilizce  dersleri verilir.
Tanıtım dersi, Grup İndirimi, Paket Program İndirimi gibi kolaylıklar sağlıyorum


Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.

Özel Ortaokul Nedir?

Ortaokul, ilkokulu takip eden eğitim dönemine verilen isimdir.

1997 yılı öncesinde 5 yıllık ilköğretim eğitimi sonrasında öğrencinin eğitim gördüğü 3 yıllık eğitim kurumuydu. Bu öğretimden sonra ise öğrenci bir başka eğitim kurumu olan liseye devam ediyordu.

1997'de çıkarılan bir yasayla Türkiye'de ortaokul, ilkokulla birleştirilerek ilköğretim adını aldı.

2012 yılında yapılmış olan düzenlemelerden sonra; öğrencilerin öğrenim gördüğü birinci 4 yıl (1, 2, 3, 4. sınıflar) ilkokul, ikinci 4 yıl (5, 6, 7, 8. sınıflar) ortaokul ve üçüncü 4 yıl (9, 10, 11, 12. sınıflar) ise lise şeklinde isimlendirilmiştir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ygs matematik konulari lys matematik konuları.
inşaat mühendisliği fizik üstüne yoğunlaşmış bir bölüm olmasından dolayı konuların ezber olarak değil mantığını anlayarak ders işleme .
günlük konuşma ve derslerine faydalı olacak şekilde hafifletilmiş halde anlatım sağlayarak listening speaking  ve reading olarak aynı seviyede ilerleme sağlama
ygs matematik ve ygs fen konularında dersler vermekteyim .