Kocaeli Körfez İlker Gökhisar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İlker  Gökhisar

körfez, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İlker Gökhisar, KOCAELİ KÖRFEZ ve civarında hizmet vermekte olup 07.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 580 kurs/özel ders verenden 39 . sıradadır. Başta Proficiency (Hazırlık Atlama) olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. İlker Gökhisar, 128 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kocaeli üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı öğrencisiyim ve 20 yaşındayım. Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine SINAVA HAZIRLIK veya DERSE DESTEK olmak üzere özel ingilizce dersi veriyorum. Temel amacım, öğrencinin eksiklerini görmesi, düzeltmesi ve aynı hatayı tekrarlamamasıdır. Yaşım gereği öğrenci ile iyi anlaşacağımı düşünüyorum.

NOT: Özel bir internet sitesinde ingilizce öğretmenliği yapmaktayım.

Amerika Doubletree by hilton oceanfront otelinde 1 ay boyunca çalıştım fakat bazı sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım.Verilen Kursların Ayrıntıları
lise 1-2-3-4 öğrencilerine Gramer, vocabulary ve writing üzerine kurulu bir eğitim vermekteyim.
(LYS-5) öğrencileri için dersin işleyişi değişebilir..
Ortaokul öğrencilerine, gramer ve kalıp cümleler üzerine kurulu bir eğitim vermekteyim.
İlkokul öğrencileri için, sağlam temellere dayanan kalıp cümleler ve resimli anlatım ile ingilizce eğitimi vermekteyim.
Okulöncesi - ilkokul - ortaokul ve lise öğrencilerine SINAVA HAZIRLIK VEYA DERSE DESTEK olmak üzere kaliteli, eğlenceli, detaycı ve hataları düzeltebilecekleri bir eğitim vermekteyim.
Okul öncesi çocuklar için, eğlenceli ve resimli anlatımlarla pekiştirilmiş bir ingilizce eğitimi vermekteyim.
İngilizce kursu yanında başlangıç seviyesi için almanca kursu vermekteyim.
Üniversiteyi yeni kazanmış arkadaşlarımız için, gramer, reading, vocabulary, listening, writing-essay (Argumentative) içeren eğitim vermekteyim. Ders ücreti diğer derslere oranla değişebilir.
TEOG sınavına hazırlanan öğrenciler için çoğunlukla Gramer içerikli eğitim vermekteyim. Bunun yanında kalıplar ve sınavda kullanabilecekleri kısa yollu tiyolar vermekteyim.