Kocaeli Körfez Kübra Binici

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kübra BİNİCİ

körfez, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Fen Bilimleri Özel Ders , Sosyal Bilgiler Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Okuma Yazma Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kübra BİNİCİ, KOCAELİ KÖRFEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 357 kurs/özel ders verenden 120 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kübra BİNİCİ, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İzmit - Körfez - Hereke - Gebze - Tuzla

Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunuyum. Aynı zamanda açıköğretim fakültesinde Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü okuyorum.

4 yıldır çeşitli sınıf düzeylerine özel ders veriyorum. 1-2-3-4-5-6-7. Sınıf düzeyindeki birçok öğrenci ile birlikle çalıştım. Özellikle dikkat dağınıklığı olan çocuklarla daha fazla vakit geçirdim. Özel eğitime ihtiyacı olan çocuklarla da çalıştım. (diskalkuli/matematiksel öğrenme güçlüğü - disleksi)

- Lise düzeyindeki bireyler için Türk Dili ve Edebiyatı dersi verebilirim. -

Amacım, çocuklara daha iyisini yapabildiğinin farkına vardırmak ve onları olduğu yerden daha ileriye taşımak.

Çocuklarınızla birlikte güzel günleriniz, güzel günlerimiz olsun.😊


Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
İlköğretimin tüm sınıf düzeylerine matematik derslerinde yardımcı olabilirim. Yaşı küçük olan çocuklarda eğer varsa bir matematik korkusu, korkuyu kademe kademe yok edip eğlenceli hale getirebilirim.

Diğer yardım edeceğim tüm dersler için de zevk alacağı bir eğitim dönemi olacaktır.
Türkçeye olan ilgimden dolayı örgün eğitimimin yanında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünü okumaya başladım. Örgün eğitimimi tamamladım, edebiyat üzerine olan eğitimim devam ediyor.
Çocuklarınızın severek, öğrenmek isteyerek ve heyecanlanarak öğrenecekleri, belki de büyümeye başladıklarının en güzel belirtilerinden biri olan okuma ve yazma dönemi geçirecekleri bir dönem olacak.

Yorumlar