Kocaeli Merkez Cansel İskender

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Cansel İskender

merkez, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Cansel İskender, KOCAELİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 13.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 578 kurs/özel ders verenden 14 . sıradadır. Başta Proficiency (Hazırlık Atlama) olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Cansel İskender, 132 gelen talepten 20 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kocaeli Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği öğrencisiyim, dil kursunda çalışıyorum, kalan günlerimde özel ders veriyorum. Mail üzerinden daha kısa sürede dönüt yapabiliyorum.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
neredeyse yaşıtlarım olan öğrencilerle samimi bir ortam içerisinde ders verebileceğime inanıyorum özellikle dil sınıflarına gerçekten yardımcı olabileceğime inanıyorum iki üç yıl önce girdiğim için sınava. Bilgilerim tazedir.
samimi ve verimli bir ders imkanı sunuyorum. bilgilerim sürekli yenilenmekte.
bilgilerim taze ve yaşım küçük olduğu için ilkokul çağlarındaki çocuklarla samimi bir ders ortamı olacağına inanıyorum
genel İngilizce, ilkokul ortaokul lise çağlarındaki kişilerle eğlenceli ve samimi bir ders ortamı sunabileceime inanıyorum. okuduğum için bilgilerim tazedir.
Çocuklarla aram iyi olduğu için ve de bu alandaki bilgilerim taze olduğu için çocuklara İngilizce dersi vermek hem benim için hem de öğrenci için aşırı güzel ve keyifli bir ortam doğuracaktır.
kendim de hazırlık okuduğum için hazırlık sınavında neler çıkabileceğini ya da hazırlıkta nelerin zorlayabileceğine hakim olduğum için yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.
ilkokul ortaokul çağındaki öğrencilere samimi ve verimli bir ders imkanı sunuyorum