Kocaeli Merkez Cihan Mavili

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Cihan MAVİLİ

merkez, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , Matematik Kursu , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Ön Lisans(Lise) Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Cihan MAVİLİ, KOCAELİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 25.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 409 kurs/özel ders verenden 68 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 17 farklı kurs/özel ders vermektedir. Cihan MAVİLİ, 22 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
12 yıldır ilköğretim 4,5,6,7,8 ve lise 9.10. sınıflara matematik dersi vermekteyim. Ayrıca Kpss, LGS, TYT, ALES vb. sınavlar için yüzlerce öğrenci yetiştirdim ve bu öğrenciler sınavlarda üstün başarılara imza attılar. Dilediğiniz takdirde geçmiş dönemdeki öğrenci ve velilerimle görüştürebilirim, ne de olsa en doğru bilgiye onlardan ulaşabilirsiniz.