Kocaeli Merkez Zeynep Vural

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zeynep Vural

merkez, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Matematik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zeynep Vural, KOCAELİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 15.07.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 388 kurs/özel ders verenden 242 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zeynep Vural, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Özel derste 19 yıllık tecrübe


Verilen Kursların Ayrıntıları
Müfredata uygun, okul sınavlarına yardımcı ve üniversite sınavlarına hazırlık amaçlı özel ders programı ile başarınızı yükseltmeniz mümkün
Sürekli değişen sınav sistemi velilerin de öğrencilerin de kafasını karıştırmakta. Sınav sisteminin adı ve şekli ne olursa olsun öğrencinin o sınava rahatlıkla adapte olabileceği şekilde bir matematik altyapısı bir adım öne geçmesini sağlayacaktır. Hem güncel müfredata hem de mantık muhakeme sorularına uygun bir özel ders programı ile başarıya ulaşmanız mümkün.
İlkokulda matematik derslerinin ana kazanımı problem çözmek ve verilenlerle problem kurabilmektir. Problemi anlama, yorumlama ve çözme becerisi geliştirmeye yönelik özel ders programı izlemekteyim.