Eskişehir Merkez Ali Kılalı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ali Kılalı

merkez, ESKİŞEHİR
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ali Kılalı, ESKİŞEHİR MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ESKİŞEHİR ilinde hizmet veren 494 kurs/özel ders verenden 51 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ali Kılalı, 143 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümü 1.sınıf öğrencisiyim.Amacım,hayallerimin mesleği olan ingilizce öğretmenliğine erkenden adım atıp tecrübe kazanabilmek.Fiyat konusunda asla tereddüt etmeyin,gelin dersimizi yapalım.Zaten ilk dersim daima ücretsiz,beğenmezseniz devam etmeyebilirsiniz.YDS,YÖKDİL,YKS gibi sınavlara girdim ve girmeye devam ediyorum.Dolayısıyla bu sınavların kimyasını çözdüğümü düşünüyorum.
Believe in yourself! We are stronger together :)
Slow but steady always wins the race!


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
18 yaşında üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenci olarak aynı zamanda yökdil ve yds sınavlarını da yakından takip ediyor,sınavıma yds ve yökdilde çıkmış olan sorularla hazırlanıyorum.Bu yüzden bu sınavlar için gerekli bilgi ve materyallere sahip olduğumu düşüyorum.Özel derslerimde bu sınavlar için gerekli kelime ve phrasal verbleri,gerekli kalıp ve gramer konularını ve en önemlisi olan okuma becerisini geliştirmeyi amaçlıyorum.Elimden geldiğince sizlere faydalı olmaya çalışacağım.Gelin deneme dersi yapalım beğenirseniz devam ederiz. Yes you can :)