Ankara Keçiören Fatih Çakır

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatih Çakır

keçİören, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatih Çakır, ANKARA KEÇİÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 02.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 56 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatih Çakır, 40 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Matematik ve Bilgisayar Bilimleri uzmanıyım. İlköğretim ve Lise düzeyinde Matematik dersine ve YKS, LGS gibi ortaöğretim ve lisans programlarına geçiş sınavlarına destek olacak özel ders vermekteyim. Özel Dersler; Öğrenci veya Eğitmenin uygun gördüğü bir ortamda sağlanmaktadır.Verilen Kursların Ayrıntıları
zayıf, orta, ileri düzeyde matematik bilimleri hakkında bilgisi olan öğrencilerin okul derslerine yardımcı; Yüksek Öğrenime geçiş sınavlarına yüksek tempo ve başarılı bir hazırlık sürecini yönetme konusunda ileri düzey yardımcı olunmaktadır.
Örgün olarak eğitim alınan okul derslerine takviye, Liseye Geçiş Sınav'ına hızlı ve başarılı bir hazırlık ve üstün başarı sözüyle çıktığımız bu yolda genç kardeşlerimizin emekleri doğrultusunda başarılı öğrenim kurumlarında bulunmasını sağlamayı kendimize görev edinmiş bulunmaktayız.
İlköğretim matematik derslerinde Ankara İl'i genelinde 5.lik derecesi sahibiyim. İlkokul ve Ortaokul düzeyinde zayıf, orta ve yüksek düzeyde matematik bilimleri alanındaki her kesim öğrenciye hitap edebilecek bilgi, deneyim ve tecrübe sahibiyim.
Matematik Bilimleri'nin ilk veya ortaöğretim düzeyinde sağlam bir temele oturtulması durumunda bilim, teknoloji ve girişimcilik konularındaki en önemli etken olmasının bilincindeyiz. Bu sebepten dolayı da Matematik derslerini ve Matematik Bilimlerini her bir genç bireye sevdirmek ve bu alanda ilgi ve alakasını yükseltmek görevini üstlenmiş bulunmaktayız. Bu sebepten dolayı da bu alanlardaki çalışmalarımızı özenle ve titizlikle yürütmekteyiz.