Konya Merkez Şaban Akyokuş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Şaban Akyokuş

merkez, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Şaban Akyokuş, KONYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 312 kurs/özel ders verenden 32 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Şaban Akyokuş, 9 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Konya merkezde öğrencinin evinde kendi evimde veya kafe kütüphane gibi mekanlarda özel ders vermekteyim. Okula yardımcı, sınavlara hazırlık amacıyla verdiğim derslerimde ilk dersin ücreti tahsil etmemekteyim. Kazanmak için doğru yerdesiniz    .


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Okula yardımcı ve sınavlara hazırlık için, okulla beraber veya sınavın içeriğiyle birebir, evimde, öğrencinin evinde veya kütüphane kafe gibi mekanlarda özel ders vermekteyim. Teog derslerine hakimim. Memnuniyetiniz açısından ilk dersin ücretini tahsil etmemekteyim.