Konya Merkez Seda Ay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Seda Ay

merkez, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Seda Ay, KONYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 20.06.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 328 kurs/özel ders verenden 220 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Seda Ay, 25 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yıllık öğretmenlik tecrübem var.MEB okullarının ilk,orta ve lise kademelerinde 8yil öğretmenlik yaptım.Bircok öğrenciye özel ders verdim. Derslerimde fazlasıyla materyal kullanıyorum. Özellikle küçük yaş gruplarında eğlenerek öğrenmenin etkili olduğunu düşünüyorum.oyunlar,şarkılar videolar,onlineoyunlar en çok kullandigim yöntemler arasındadir.Ayrica LGS ye hazırlık konusunda oldukça tecrübeliyim. Uzun süre 8.sinif öğrencileri ni yetiştirdim ve çok güzel sonuçlar aldım. Bütün LGS(TEOG) konularına hakimim. Soru tarzlarını artık ezberlemis durumdayım.:)

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
9,10,11.sinif öğrencilerine derslerine takviye amaçlı ve yazılı sınavlarına hazırlamak için inglizce dersi verilir.
Uzun süre ortaokul öğrencilerine ders verdim. Bütün konulara hakimim.5,6,7. Sınıf öğrencilerinin  derslerine takviye ve sınavlarına hazırlık için İngilizce dersi verilir.
İlkokul öğrencilerine,onların asla sıkılmasina olanak vermeden çeşitli kaynaklar ve materyaller kullanarak, eğlenerek öğrenmelerini hedefleyerek derslerimi işliyorum.
İngilizcenizi hangi yönden geliştirmek isterseniz onun üzerine yoğunlaşarak birebir ders yapılır.
Reading,listening,speaking,writing hangisine yoğunlaşmak isterseniz  İngilizce dersi verilir.
Okul öncesi ve ilkokul öğrenci yaş grubuyla çok fazla çalışma imkanım oldu. Çocukları çok seviyorum ve eğlenerek öğrenmeleri için her türlü yöntemi kullanıyorum.Flashcards,video,şarkı online oyunlar, materyaller i dersin içine katarak ders işliyorum.
Genel İngilizce dersi verilir.
Hazırlık atlama sınavına hazırlanan öğrencileri sınava en iyi şekilde örnek sorular çözerek,hazırlarım.
Uzun süre LGS ye hazırlanan öğrencileri sınava  hazırladım. Ve bu sınavdan çok güzel dönütler aldım. LGS konularina  ve sorularına bütünüyle hakimim. En iyi şekilde hazırlarım.