Konya Selçuklu Zafer Menekşe

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Zafer Menekşe

selçuklu, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , B Ehliyet Kursu , Matematik Kursu , Açıköğretim Kursu , KPSS Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , Güvenli Sürüş Kursu , ÖMSS (ORTA ÖĞRETİM) Kursu , ÖMSS (LİSANS) Kursu , ÖABT Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Zafer Menekşe, KONYA SELÇUKLU ve civarında hizmet vermekte olup 20.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 361 kurs/özel ders verenden 45 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Zafer Menekşe, 157 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kırşehir AHİ EVRAN üniversitesi Fen Edebiyat MATEMATİK bölümü mezunuyum dershanelerde çalıştım ve bi çok kez matematik ve Türkçe Tarih Corafya özel ders verdim ilk öğretim ygs lys kpss açık öğretim derslerinize yardımcı olurum
iletişim için numaram:5077989700

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Değerli buyugum sevgili ogrencim hoşgeldiniz.


hedefim.. okula devam eden ogrencilerimizin başta yazılı notlarında tam puan alması, ayrıca mezun yada okumakta olan ogrencilerimin teog universite ve benzeri sınavlarda full yapmayı amaçlayıp once buna kendisininde inanmasını sağlamaktır.

Öğrenciler derse başladığında hiç bir ödeme kredi kartı sözleşme vb. yapmaz. 5 gün derse devam edip sistemi görürler. Beğenirlerse 5 gün sonra ödemelerini yapabilirler.
KIRŞEHİR AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ FEN EDEBİYAT MATEMATİK BÖLÜMÜ mezunuyum.
onlara kendilerini ispatlama duygusunu aşılayabilmek ilkesini temel eğitim felsefesi olarak benimseyen, dünyaya geliş amacının öğrenmek ve öğretmek olduğuna inanan bir eğitimciyim.
Ne mutlu bana ki uzun yıllardır sevdiğim işi yapmaya çalışıyorum.Unutmayın ne başarı ne de başarısızlık sadece öğrenciye ait değildir . Eğitim koçluğu yaparak önce bireye özgü bir program yaparım . Başarı öğrencinin ,ailesinin ve benim ortak hedefimiz olmalıdır. Herkes üstüne düşeni yaparsa başarı kolayca elde edilir.Yani doğru dengeleri kurarak ve ciddi bir emekle
yola çıkılmalıdır.
izlenen yol
1)hazırladıgım dokuman ile once konu anlatılır bol cozumlu orneklerle
2)konu bittikten sonra ogrenci asla yanlız bırakılmaz..hazırladıgım başka dokuman ile ogrencime, o konuya ait karsısına cıkabilecek tum soru modelleri  cozulur.. işte burada ogrenci mutlu olmaya başlar ne kadar kolaymış bende yapabilirim artık diye..
3)ogrencime zaman tanırım, konuyu anlatırken cozdugum sorular dahil buraya kadar cozulen tum soruları tekrar et diye....
4)tekrar etmesinden sonra ise  ogrencim  benden etud testini alır.. sofor koltuguna bizzat kendisi oturur.. ve etud testini cozmesi kendisinden istenir.testi cozdukten sonra ise yapamadıgı soruları hemen bana yaptırır.