Konya Selçuklu Esma Kurt

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Esma Kurt

selçuklu, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Esma Kurt, KONYA SELÇUKLU ve civarında hizmet vermekte olup 11.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 344 kurs/özel ders verenden 142 . sıradadır. Başta Proficiency (Hazırlık Atlama) olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. Esma Kurt, 52 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
üniversiteyi bölüm 2.likle bitirdimİngilizce Öğretmenliği bölümünden mezunum.Kpss puanım oldukça iyi.Çocuklara ingilizce öğretmeyi seviyorum.1yıl ilkokulda ve ortaokulda staj tecrübem var.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
oyun şarkı drama hikaye exercise lerle  ingilizceye ait her türlü becerilerini  geliştirebilecekleri bir ders vermeyi planlıyorum.Eğlenerek öğrenecekleri ve böylelikle oldukça kalıcı olabilecek ders onların ingilizceye olan tutumunu da oldukça etkileyecek.