Konya Selçuklu Sultan Işık

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sultan Işık

selçuklu, KONYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sultan Işık, KONYA SELÇUKLU ve civarında hizmet vermekte olup 07.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KONYA ilinde hizmet veren 362 kurs/özel ders verenden 14 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sultan Işık, 124 gelen talepten 21 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngilizceyi  yıllarca CAMBRIDGE sınavlarına öğrenci hazırlamış olan reading, writing, listening, speaking yeteneklerini 16 senelik öğretmenlik tecrübesiyle en iyi şekilde vermeye çalışan bir öğretmenim. Öğretmenliğimin 14 senesi lise ,2 senesi ortaokul seviyesinde kolejlerde geçti. Dil sınıflarında da derslere girdiğim için YDS tecrübem de var. Mesleğini çok seven bir öğretmen olarak faydalı olabileceğimi umuyorum. Öğrencilerim lise veya üniversite düzeyinde ise bayan öğrenci tercihimdir.Verilen Kursların Ayrıntıları
Kolejlerde öğretmenlik tecrübem olduğu için yabancı hocalardan aldığım seminerlerin yanında çocuklara farklı aktivitelerle nasıl sevdirerek ingilizce öğretirim üzerine çokça kafa yormuş birisi olarak vocabulary teaching üzerine hazıladığım SMART BOX ile  İstanbul daki USOBO proje yarışmasında bronz madalya aldık ayrıca grammar teaching üzerine projeler hazırladım. Bu gibi nedenlerle çocuklara faydalı olabileceğimi düşünüyorum.
Kolejllerde görev yaparken yabancı hocalardan metodoloji seminerleri alarak ingilizceyi nasıl daha etkili öğretebilirime kafa yormuş birisi olarak çocuklara farklı aktivitelerle ingilizceyi sevdirerek öğretme önceliğimdir.