Kütahya Merkez Hilal Şimşek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hilal Şimşek

merkez, KÜTAHYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hilal Şimşek, KÜTAHYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KÜTAHYA ilinde hizmet veren 71 kurs/özel ders verenden 52 . sıradadır. Başta İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hilal Şimşek, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ilkokul  fen bilgisi eğitimi ve lise fizik kimya biyoloji dersleri verilir. Ayrıca ilkokul ve lise matematik dersleri de verilir. Deneyim vardır. Dumlupınar Üniversitesi'nden mezunum.


İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

İlkokul 3-4. sınıflara yönelik fen bilimleri ders takviyesi verilir.