Kütahya Merkez M B

Bu kursu paylaş
0 Yorum

M B

merkez, KÜTAHYA
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
M B, KÜTAHYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 20.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KÜTAHYA ilinde hizmet veren 53 kurs/özel ders verenden 2 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 9 farklı kurs/özel ders vermektedir. M B, 3 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
11 yıllık özel ders, dershane ve video anlatım deneyimim olup Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği (Eğitim Fakültesi) mezunuyum. Dersler, konu anlatımı yanında bol soru çözümü ve her soru tipi ile ilgili çıkmış sorulara yönelik çalışmalar ile işlenmektedir. Her seviyeye uygun ve ÖSYM sınavlarına hazırlık, okul derslerine takviye, birebir veya bir kaç kişilik küçük gruplarla Matematik-Geometri özel dersi için iletişime geçiniz.

NOT: 1 ders saati 60 dakikadır.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise matematik derslerine takviye, yazılılara hazırlık ve yeni sınav sistemi olan YKS ye hazırlık amaçlı çalışmalar için lütfen iletişime geçiniz.
Ortaokul matematik derslerin takviye yazılılara hazırlık maksatlı ders almak için lütfen iletişime geçiniz.
İlköğretim Matematik konuları ile ilgili çalışmalarım mevcut olup ilköğretim sınıflarında dersane tecrübem var.
Matematik ve geometri derslerinde her öğrenci seviyesine ve her sınav sistemine uygun ders anlatımı için bana ulaşabilirsiniz.