Kütahya Merkez Mustafa Durman

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Durman

merkez, KÜTAHYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İktisat Kursu , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , YDS Kursu , Matematik Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Durman , KÜTAHYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KÜTAHYA ilinde hizmet veren 71 kurs/özel ders verenden 46 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Durman , 12 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ilkokul ve Ortaokul ogrencileri icin dersler verilir


İktisat Nedir?

İktisat; ekonominin işleyişini, piyasa süreçlerini, devletin ekonomiye etkilerini ve piyasaya müdahalelerini inceleyen hem sosyal, hem de teknik bir bilimdir. Tüm bu işleyişi, süreçleri, etkileri ve müdahaleleri anlayabilmek için iktisat biliminde gerek kurumsal ve tarihsel çözümleme çerçeveleri, gerekse teorik ve uygulamalı modeller kullanılmaktadır. Bu nedenle, "iktisat okuryazarlığı" hem kurumsal ve tarihsel, hem de teorik ve uygulamalı bir bilimsel altyapı edinmeyi gerektirir.

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.