Kütahya Merkez Nur Konukpay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nur Konukpay

merkez, KÜTAHYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Arapça Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Etüt Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nur Konukpay, KÜTAHYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KÜTAHYA ilinde hizmet veren 71 kurs/özel ders verenden 42 . sıradadır. Başta Arapça olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nur Konukpay, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2 yıllık Arapça eğitimimden sonra pratik için gittiğim Mısır'dan Arapça Dil Sertifikası aldım. Marmara üniversitesi ilahiyat mezunuyum.


İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.

İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2. sınıflara yönelik hayat bilgisi ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
5 yıllık Tecrübe . çocukların dilinden anlayarak matematiği sevdirme esasına dayalı bir öğretim
2 yıllık Arapça eğitimimden sonra pratik için gittiğim Mısır'dan Arapça Dil Sertifikası aldım. Marmara üniversitesi ilahiyat mezunuyum.
Yabancılara Türkçe Öğretimi Eğitimi SERTİFİKALI
3 Yıllık TECRÜBE