Kütahya Merkez Nusret Bütünay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nusret Bütünay

merkez, KÜTAHYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Bootstrap Kursu , Kodlama Kursu , Objective C Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , JQuery Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nusret Bütünay, KÜTAHYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KÜTAHYA ilinde hizmet veren 55 kurs/özel ders verenden 4 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 29 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nusret Bütünay, 5 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar,
Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesini İngilizce olarak bitirdikten sonra 7 yıl kadar Amerika Birleşik Devletlerinde eğitim ve çalışma hayatıma devam ettim. 2 yıldır Türkiye'deyim ve Kütahya'da bir özel okulda okul müdürlüğü yapmaktayım. Bir yandan da ihtiyacı olan öğrencilere İngilizce ve Matematik özel dersi veriyorum.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Ortaokul düzeyi tüm öğrencilere kurs verilir.
-
5 yaşından itibaren tüm çocuklara konuşmaya dayalı İngilizce programı uyguluyoruz. İngilizce'ye maruz bırakarak İngilizce öğrenmelerini sağlıyoruz.