Kütahya Merkez Nusret Bütünay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nusret Bütünay

merkez, KÜTAHYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Bootstrap Kursu , Kodlama Kursu , Objective C Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , JQuery Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nusret Bütünay, KÜTAHYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KÜTAHYA ilinde hizmet veren 61 kurs/özel ders verenden 4 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 29 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nusret Bütünay, 5 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar,
Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesini İngilizce olarak bitirdikten sonra 7 yıl kadar Amerika Birleşik Devletlerinde eğitim ve çalışma hayatıma devam ettim. 2 yıldır Türkiye'deyim ve Kütahya'da bir özel okulda okul müdürlüğü yapmaktayım. Bir yandan da ihtiyacı olan öğrencilere İngilizce ve Matematik özel dersi veriyorum.

Fotoğraflar

Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ortaokul düzeyi tüm öğrencilere kurs verilir.
-
5 yaşından itibaren tüm çocuklara konuşmaya dayalı İngilizce programı uyguluyoruz. İngilizce'ye maruz bırakarak İngilizce öğrenmelerini sağlıyoruz.