Manisa Merkez Feyza Nur Çerçioğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Feyza Nur Çerçioğlu

merkez, MANİSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Temel Bilgisayar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Feyza Nur Çerçioğlu, MANİSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 16.04.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MANİSA ilinde hizmet veren 149 kurs/özel ders verenden 62 . sıradadır. Başta Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Feyza Nur Çerçioğlu, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fen Bilgisi Öğretmenliği Mezunuyum.Okul sürecinde 1 dönem görme engelliler okulunda gönüllü görev yaptım. 1 senedir ders veriyorum. İlköğretim düzeyinde ki derslerin hepsine hakimim, Ortaokul düzeyinde Fen bilimleri, Matematik Ve Türkçe dersleri veriyorum. Aynı zamanda 2. Üniversiteye hazırlandığım için sürekli güncel bilgileri takip ediyorum.Verilen Kursların Ayrıntıları
Matematiği kalıplaşmış formüllerini ezberletmek yerine akılda kalıcı yöntemlerle çocuklara dersi sevdirerek işliyoruz.
Öğrencilerin temel dersi olan türkçeye hazırlık yapıyoruz
4 yıllık eğitimini aldığım ve mezunu olduğum bölümün yeni eğitim öğretim sistemine uygun, öğretim yöntem ve modelleri ile öğreterek öğrencilerin bilgilerinin kalıcı olmasına ve anlaşılır olmasına özen göstererek derslerimi işliyorum.
Temel derslerden olan Türkçe dersini en başından sıkı bir temel atıyoruz.
Öğrencilerin eksiklerini kalıcı öğrenme yolları ile öğrenerek matematik dersini eğlenceli bir ders şekline dönüştürüyoruz.
Kendi branşım fen bilimleri öğretmenliği 1 senedir özel ders vermekteyim
Bilgisayar kullanımı