Manisa Merkez Gökhan Görgül

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gökhan Görgül

merkez, MANİSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gökhan Görgül, MANİSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 18.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MANİSA ilinde hizmet veren 166 kurs/özel ders verenden 109 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gökhan Görgül, 16 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Değerli dostlar. Ben Gökhan Görgül. Karabük Üniversitesi İmalat Mühendisliği 2016 mezunuyum. Okul sonrası ayni sene içerisinde askerliğimi Topçu ve Füze Okul Komutanlığında Yedek subay olarak başladım. Ardından Tunceli 4. Komando tugayında teğmen olarak terhis oldum. Manisada özel bir şirkette 8 ay kadar üretim mühendisi olarak görev yaptım. Şu an Manisa Büyükşehir Belediyesinde çalışmaktayım. Mesleğim gereği ingilizce öğrenmeye 2013 yılının yazından itibaren gunümüze kadar hala kurslara itina ile devam ederek geliştirdim. Tam da bu sebeple sizlere direkt olarak ingilizcenin ayrıntılarını aktaracak ve en kısa sürede optimum öğrenmeyi gerçekleştireceğiz.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.