Aydın Söke İnci Kara

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İnci Kara

söke, AYDIN
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Geometri Özel Ders , Matematik Özel Ders , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , Geometri Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İnci Kara, AYDIN SÖKE ve civarında hizmet vermekte olup 30.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AYDIN ilinde hizmet veren 118 kurs/özel ders verenden 19 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. İnci Kara, 12 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Manisa Celal Bayar Üniversitesi Matematik Bölümü'nden derece ile mezun oldum. Aydın söke amerikan kültür kolejinde matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
pedagojik formasyon eğitimi kapsamında bir devlet lisesinde stajyer öğretmenlik yapmak dışında özel ders verme deneyimine sahip değilim. fakat alanımda başarılı ve yeterli olduğumu düşünüyorum.
ortaokul düzeyinde dershanede kısa bir süre staj yaptım. üniversitedeki kendi derslerimden geri kalmamak için bırakmak durumunda kaldım. özel ders vermedim. fakat alanımda yeterli bilgiye sahibim.
ilkokul düzeyinde dershanede kısa bir süre staj yaptım. üniversitedeki kendi derslerimden geri kalmamak için bırakmak durumunda kaldım. özel ders vermedim. fakat alanımda yeterli bilgiye sahibim.