Manisa Merkez Mehmet Fatih Kesen

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Fatih Kesen

merkez, MANİSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , KPSS Matematik Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Fatih Kesen, MANİSA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 02.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MANİSA ilinde hizmet veren 164 kurs/özel ders verenden 14 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Fatih Kesen, 5 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhabalar, ben MCBÜ Tıp Fakültesi 1. sınıf öğrencisiyim. İlköğretim yıllarından üniversite sınavına hazırlanırkenki zamana kadar (+mezuna kaldım) edindiğim matematik bilgisi ve tecrübesini, sorulara bakarak çözebilecek seviyeye gelebilmeniz için sizlere aktarma ve soru çözebilme hızınızla matematik bilginizi artırmak amacıyla özel ders vermekteyim.Verilen Kursların Ayrıntıları
Lise derslerine ve üniversite sınavlarına hazırlığa yönelik olarak lise öğrencilerine ders vermeyi planlıyorum.
Öğrencinin bilgi düzeyi ve seviyesine göre uygulayacağımız ders programı değişebileceği gibi, tavsiye edeceğim ve ders esnasında üzerinden anlatacağım kaynak da değişiklik gösterebilir.
Yeterli düzeyde olduğunu düşündüğüm ya da yeterli düzeye ulaşan öğrencilere farklı ve zor olarak bilinen kaynaklardan faydalanıp, öğrencinin dersi işleyiş talebine göre programı revize ederek derslerimize devam edeceğiz.
Öğrenci, gereken ilgi ve alakayı derslere gösterdiği taktirde istenilen verimin alınacağını temin ederim.
Ortaokul (6.-7.-8.) sınıf öğrencilerine yönelik ''temeli sağlam atma'' mentalitesinden yola çıkarak, okul sınavlarına ve liseye giriş sınavlarına yönelik ders vermeyi planlıyorum.
Öğrencinin seviyesine bağlı olarak çizilecek ısınma programından sonra, öğrenci yeterli düzeye ulaştığında ya da zaten yeterli düzeyde bilgi sahibiyse; çizilen ısınma programı revize edilip öğrencinin hem işlenen konuyu unutmaması hem de soru çözümüne odaklı bir program çıkartılacaktır.
Gereken ilgi ve alaka öğrenci tarafından gösterildiği taktirde istenilen verimin alınacağını temin ederim.

Temelinden sarsılan bina sağlam değildir, öğrenci ortaokuldaysa da temel atmak için henüz geç kalmamışsınızdır. : )
İlkokul öğrencilerine yönelik, öğrencilerin kaynaklarından yola çıkarak çizeceğim ders programıyla ilerleyen ders saatlerinde kendi kaynaklarımı da öğrenciyle paylaşarak öğrencinin seviyesindeki herhangi bir soruyu bile çözebilecek düzeye gelmesini sağlayarak kendilerine matematiği sevdirmeyi planlamaktayım.

Temeli olmayan bina sağlam değildir matematiğin temelleriniyse ilkokulda atmak gerekir. : )
Deneyimli tıp fakültesi öğrencisinden, zamanında da matematikle büyümüş birinden, kısayollarıyla matematik dersleri vermekteyim. Haftalık ders programı çıkartmanın yanında, tavsiye edeceğim kaynaklardan da çalışarak hazırlığınızı tamamlayabilirsiniz. Amatör imkanlar, profesyonel öğrenim için, teklifte bulunabilirsiniz.