Manisa Turgutlu Mehmet Demir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Demir

turgutlu, MANİSA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Tarih Özel Ders , Lise Coğrafya Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Coğrafya Kursu , Tarih Kursu , Açıköğretim Kursu , DGS Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu , ÖABT Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Demir, MANİSA TURGUTLU ve civarında hizmet vermekte olup 20.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MANİSA ilinde hizmet veren 164 kurs/özel ders verenden 35 . sıradadır. Başta Sosyal Bilgiler olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Demir, 7 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Marmara üniversitesi sosyal bilgiler öğretmenliği mezunuyum. Manisa turgutlu da ikamet ediyorum fakat çevre ilçe ve illere gidememe gibi bir sıkıntım olmaz. Eğitimin çok yönlü olmasından yanayım. Ayrıca ögrencilerimde çeşitli düşünme becerileri geliştirmeyi amaclıyorum.


Lise Tarih Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik tarih özel dersi verilir.

Lise Coğrafya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik coğrafya özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Coğrafya kursu görsel materyallerle zenginleştirilmiş ayrıca haritanın sık sık kullanılacağı bir ders planlıyorum. Ve coğrafyada gelişen olayları bir neden sonuç ilişkisi içinde aktarmak istiyorum.
Yapilandirmaci eğitim anlayışına uygun bir şekilde kurs veriyorum. Bunun yanında çocuklarda problem çözme becerisi ve eleştirel düşünme yeteneklerini geliştirmeye yönelik ders veriyorum