Muğla Bodrum Ali Kayhan Ergeç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ali Kayhan  Ergeç

bodrum, MUĞLA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ali Kayhan Ergeç, MUĞLA BODRUM ve civarında hizmet vermekte olup 21.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MUĞLA ilinde hizmet veren 186 kurs/özel ders verenden 37 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ali Kayhan Ergeç, 74 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dokuz Eylül Üniversitesi Almanca ve Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenlikleri Bölümü Mezunuyum. Farklı kurumlarda heme İngilizce hem de Almanca Öğretmenlikleri görevlerinde bulundum.
Her düzeyde İngilizce ve Almanca Dersi talep edebilirsiniz.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlk ve ortaokul gruplarıyla çok fazla çalışmalarım oldu. Öğrencilerin yabancı dile olan ilgilerini arttıracak etkinliklerle dersleri istenir hale getiriyorum. Oyun bir çocuğun öğrenmesinde en etkili yöntem olduğu bilincinde ders planlarıyla öğrenmeye teşvik ediyorum.