Muğla Fethiye Cansu Argan Paşoğlu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Cansu Argan Paşoğlu

fethİye, MUĞLA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Cansu Argan Paşoğlu, MUĞLA FETHİYE ve civarında hizmet vermekte olup 30.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MUĞLA ilinde hizmet veren 186 kurs/özel ders verenden 70 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Cansu Argan Paşoğlu, 72 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Uygulamalı metodlar (iletişim oyunları,gramer oyunları,kısa şarkılar ve tekerlemeler,dilbilgisi aktiviteleri,resimlerin veya flaşkartların da kullanılabildiği soru-cevap etkinlikleri,kuklalar ile canlandırma aktiviteleri,okuma,yazma,dinleme ve konuşma egzersizleri,ödevlere takviye...vs ) eşliğinde İngilizce özel ders verilmektedir.
İşlenen dersler sayesinde hem kalıcı öğrenme sağlıyoruz hem de İngilizce’yi yaşamın bir parçası haline getiriyoruz.Eşim ile birlikte kurduğumuz home ofisimizde bulunan iki derslikte derslerimizi veriyoruz.Sizin ne amaçlı ve hangi seviyede eğitim almak istediğiniz önceliğimizdir.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.