Muğla Fethiye Mustafa Yilmaz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa Yilmaz

fethİye, MUĞLA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa Yilmaz, MUĞLA FETHİYE ve civarında hizmet vermekte olup 14.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MUĞLA ilinde hizmet veren 147 kurs/özel ders verenden 31 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa Yilmaz, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
"Öğrenemeyen öğrenci yoktur." Farklı metod ve değişik zaman dilimiyle tüm öğrenciler varolduğu seviyenin çok üzerine çıkarlar. Eğitimcinin işi de zaten öğrenciden öğrenciye değişen bu farklılıkları dikkate alarak plan yapmak ve sorunu çözmektir. Bunları yapabilmesi için de emek, deneyim,azim ve kararlılık eğitimcinin olmazsa olmazlarıdır. 12 yıldır bu işi yapmanın verdiği gurur, 10 yıl özel okullarda çalışmanın verdiği deneyim ve 6 yıldır birebir ders vermenin sağladıği birikimle yukarıda bahsi geçen konularda bir çok öğrencinin sorununu çözdük. Bazi derslere karşı yapamama önyargısını ortadan kaldırmayı başardık. Amacim daha çok öğrenciye ulaşıp fayda sağlamaktır. Sizlerlede tanışmaktan mutluluk duyacağim.


Ortaokul Matematik Özel Ders Nedir?

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Matematik Özel Dersi Süresi Ve Sıklığı Ne Olmalıdır?

Özel matematik dersi sıklığı, öğrencinin eksik olduğu konular ve ihtiyaç hissettiği konular dikkate öğretmen ve öğrenci tarafından birlikte planlanmalıdır. Bu aşamada öğrencinin, dinlenmiş, zinde ve algısının açık olacağı zamanlar göz önünde tutulmalıdır. Bir ders için özel ders saatleri öğrencinin algısına göre planlanmalıdır.(Bu da genel olarak günlük üç saat olarak düşünülebilir.) Daha fazla özel dersin öğrencide zihin yorgunluğu oluşturacağı dikkate alınmalıdır.

Matematik Özel Dersinin  Öğrenciye Sağladığı Faydalar

• Matematik özel dersi sayesinde her öğrenciye özel çalışma metodu belirlenebilir.
• Matematik özel dersinin bire bir olması sayesinde öğrencinin anlama hızı artacaktır.
• Matematik özel dersi ile hem öğretmen hem öğrenci için verimli ders saati geçirme imkanı yakalayabilir.
• Matematik özel dersi ile kuvvetli bir öğretmen-öğrenci  ilişkisi yakalanabilir.
• Matematik özel dersi ile öğretmenin öğrenciye karşı empati kurabilmesi sağlanmış olur.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin matematik dersine karşı daha fazla ilgi göstermesi ve konsantrasyonunun artması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrencide dikkat eksikliğinin daha az olması sağlanabilir.
• Matematik özel dersi ile eksiklerin hızlı tespiti  sağlanır ve o yönde yoğun çalışma sayesinde eksiklikler hızlıca giderilebilir.
• Matematik özel dersi sayesinde öğrenci rahatlıkla soru sorabilme imkani yakalar.
• Matematik özel dersi ile öğrencinin kendine güveni artar.
• Matematik özel dersi ile derse olan ilginin artması sağlanır.

İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Birebir etkili egitim. Farkli soru tipleri ve etkinlik türleri ile.
Saati 50 TL
Seviye ölçüm testi ile baaşlayarak, her ay düzenli tespit sınavları ile gelişim kontrol edilir.
Ücreti 40 TL
Etkinlik ve soru kitapları ile destekleyici kurs. Bununla beraber deney etkinlikleri ile desteklenerek kalıcı öğrenme sağlanır.
Kurs ücreti saati 40 TL