Muğla Köyceğiz Selay Mirza

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Selay Mirza

köyceğİz, MUĞLA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Fransızca Özel Ders , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Selay Mirza, MUĞLA KÖYCEĞİZ ve civarında hizmet vermekte olup 28.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MUĞLA ilinde hizmet veren 186 kurs/özel ders verenden 17 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Selay Mirza, 69 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İngilizce'ye ek olarak Fransızca özel dersi de verebilirim. Hacettepe Üniversitesi öğrencisiyim. Tercümanlık okuyorum. Çocuklara özel ders vermek benim için çok eğlenceli bir şey. Hem benim paraya ihtiyacım var, hem de çocuklara okulda gördükleri şeylerin yanı sıra daha eğlenceli ve öğretici etkinlikler sunduğum için yabancı dili daha çok sevebilirler. Ki bu da günümüzde artık çok önemli bir konu.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.