Muğla Bodrum Bilge Özdamar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bilge Özdamar

bodrum, MUĞLA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , IELTS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bilge Özdamar, MUĞLA BODRUM ve civarında hizmet vermekte olup 05.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MUĞLA ilinde hizmet veren 183 kurs/özel ders verenden 7 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bilge Özdamar, 65 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Günümüzde binlerce öğrenci okuluna ek olarak katkıda bulunabilecek bir ders görme alanı arar. Bu yüzden de birçok kişi dershaneleri ya da etüt merkezlerini tercih eder. Ancak dershanelerde okullar gibi kalabalık sınıflardan oluştuğundan öğrenciler dikkatini tam olarak veremeyebilir. Dershanede çalışan öğretmenlerde öğrenciler ile tek tek ilgilenemeyeceğinden kişi tam olarak verim alamaz. Ancak İngilizce özel ders almanın öğrenciye çok fazla katkısı vardır.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İngilizcenin sadece bir ders değil, bir 'iletişim aracı' olduğu kavramını çocuklara aşılayan bu modelde çocuklar özgüvenle ve merakla İngilizce öğrenecekler.