Muğla Merkez Dicle Dolu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Dicle Dolu

merkez, MUĞLA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Türkçe Kursu , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dicle Dolu, MUĞLA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 12.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MUĞLA ilinde hizmet veren 159 kurs/özel ders verenden 48 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dicle Dolu, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği 2.sınıf öğrencisiyim. Derslerden arta kalan zamanlarımda ilkokul çocuklarına Türkçe, matematik, hayat bilgisi, fen bilgisi ve sosyal bilgiler dersi verebilirim.


Ortaokul Türkçe Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik türkçe özel dersi verilir. Günümüzde eğitim ve öğretim her geçen daha fazla büyük önem arz etmeye başlarken sizlerde kendinize ders konusunda takviye yaparak geliştirebilirsiniz. Özel ders, kişinin derse daha fazla odaklanarak eksik yanlarının hızlı bir şekilde giderilmesi adına önemlidir. Zorlu eğitim şartları ve istenilen mesleğe sorunsuz bir şekilde ulaşarak hayaline kavuşabilme istekleri doğal olarak hem velileri hem de öğrencileri farklı bir yollara sürüklemektedir. Eğitim sistemi içerisinde yer alan ve mutlaka bilinmesi gereken dersler içerisinde Türkçe bulunuyor. Sizlerde Türkçe dersin her bir konu içeriğinde kendinizi daha fazla geliştirebilmek adına Türkçe Özel Ders yoluna başvurmaya çalışabilirsiniz. Kısa sürede hiçbir şekilde zorluk çekmeden Türkçeyi öğrenerek kendinizi geliştirebilme şansına sahip olacaksınız.

Özel Ders Ne Fayda Sağlar?

Baktığımızda artık hemen her öğrenci okullarda yeterli düzeyde eğitim görememesi ya da sayısal dersler de yeterliyken sözeller de tam olarak randıman sağlayamaması doğal olarak sınav sonrasında istenen puanlara erişememesine neden olacaktır. Yüksek kalitede verilen Türkçe Özel ders sayesinde artık sizlerde Türkçe derslerini hem zevkle dinleyecek hem de kendinizi yetersiz gördüğünüz yerde ilerletebilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra Türkçe Dersinin de en eğlenceli taraflarını öğrenmeye başlarken Türkçe Özel Ders Fiyatları için çok yüksek rakamlar ödemenize gerek kalmadan çocuklarınızın derse odaklanarak öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Eğitim hayatına daha fazla sarılan çocuklar için özel ders son derece büyük önem arz etmektedir. Diğer dersler kadar Türkçenin de mutlaka ama mutlaka öğrenilmesi gerekiyor.

Her çocuk kendi başına derslere yeteri kadar ilgi gösterip konuları pekiştiremezken alınacak özel ders hizmetleri sayesinde dersi daha iyi bir şekilde kavrama şansına sahip olabilecektir. Bu sebepten dolayı Türkçe Özel Ders Faydaları son derece fazladır. Sizlerde hemen tüm bu olanaklardan vakit kaybetmeden yararlanarak ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Öğrenciler açısından mutlaka özel dersin alınması gerekiyor. Çünkü öğrenci anlamadığı konuları tekrar tekrar sorarak konuları geçiştirmezken daha fazla özel ders ile birlikte derse konsantre de olmaya başlar. Bu sebepten dolayı her öğrenci bu tür imkânlardan yararlanmalıdır.

Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik sosyal bilgiler özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Öğrencilerime hem abla hem öğretmen olup rahat bir çalışma ortamı yarattıktan sonra ders konularını öğrencimin en uygun anlayabileceği şekilde anlatabilirim, akılda kalıcı olması için şifreler verebilirim. Çalıştığımız konuların tam anlaşılması için de örneklerle destekleyip bol soru çözebiliriz. Sadece ders çalışmakla kalmayıp öğrencimin sıkılmaması için beraber oyun oynayıp bulmacalar çözebiliriz.
Sınava hazırlanan öğrencilerle öncelikle arkadaş olup rahat bir çalışma ortamı yarattıktan sonra ders konularını sınav sistemine uygun şekilde anlatabilirim, akılda kalıcı olması için şifreler verebilirim. Çalıştığımız konuların tam anlaşılması için de örneklerle destekleyip bol soru çözebiliriz.