Muğla Merkez Kübra Özdemir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kübra Özdemir

merkez, MUĞLA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu , Çocuk Atölyesi Kursu , Sabun Kursu , Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Fen Bilimleri Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , Ortaokul Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Çocuk Gelişimi Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Edebiyat Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Sosyal Bilgiler Kursu , Temel Lise Kursu , Türkçe Kursu , Matematik Kursu , Açıköğretim Kursu , YKS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kübra Özdemir, MUĞLA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 04.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. MUĞLA ilinde hizmet veren 187 kurs/özel ders verenden 34 . sıradadır. Başta Türkçe olmak üzere 31 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kübra Özdemir, 23 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI MEZUNUYUM. PEDAGOJİK FORMASYON SERTİFİKAM BULUNMAKTADIR.TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI, DİL BİLGİSİ VE TÜRKÇE BAŞTA OLMAK ÜZERE AYNI ZAMANDA İLKOKUL TÜM DERSLERDE ÖZEL DERSLER VERMEKTEYİM.


Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.

Özel Ortaokul Nedir?

Ortaokul, ilkokulu takip eden eğitim dönemine verilen isimdir.

1997 yılı öncesinde 5 yıllık ilköğretim eğitimi sonrasında öğrencinin eğitim gördüğü 3 yıllık eğitim kurumuydu. Bu öğretimden sonra ise öğrenci bir başka eğitim kurumu olan liseye devam ediyordu.

1997'de çıkarılan bir yasayla Türkiye'de ortaokul, ilkokulla birleştirilerek ilköğretim adını aldı.

2012 yılında yapılmış olan düzenlemelerden sonra; öğrencilerin öğrenim gördüğü birinci 4 yıl (1, 2, 3, 4. sınıflar) ilkokul, ikinci 4 yıl (5, 6, 7, 8. sınıflar) ortaokul ve üçüncü 4 yıl (9, 10, 11, 12. sınıflar) ise lise şeklinde isimlendirilmiştir.