Ordu Fatsa Ali Şahin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ali Şahin

fatsa, ORDU
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , Fen Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ali Şahin, ORDU FATSA ve civarında hizmet vermekte olup 27.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ORDU ilinde hizmet veren 60 kurs/özel ders verenden 7 . sıradadır. Başta Fen olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ali Şahin, 4 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
8. Sınıf Yaz TEOG hazırlık birebir yada gruplar hâlinde özel ders verilir.  Birebir ve grup ders ücretleri farklıdır. Ayrıca kendi  verdiğim özel ders saatlerini 1 saat yani en az 60 dk olarak ayarlıyorum. Genelde bunu bir ders saati yani 40 dk olarak yaparlar.

Fotoğraflar

İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders Nedir?

İlkokul 3-4. sınıflara yönelik fen bilimleri ders takviyesi verilir.

Fen Nedir?

Fen bilimleri, evrendeki olguları birbirine bağlayan sebepleri, bilimsel yasalarla (kanunlarla) açıklamaya çalışır. Doğa olaylarının oluş nedenlerini ortaya koyan ve gelecekteki olayları önceden kestirme olanağı veren bu kanunlar, fen bilimlerinin diğer bilimlere olan üstünlüğünü gösterir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
8. Sınıf Yaz TEOG hazırlık birebir yada gruplar hâlinde özel ders verilir. Birebir ve grup ders ücretleri farklıdır. Ayrıca kendi verdiğim özel ders saatlerini 1 saat yani en az 60 dk olarak ayarlıyorum. Genelde bunu bir ders saati yani 40 dk olarak yaparlar.
İlköğretim öğretim matematik 1 den 8 e kadar olan bütün sınıflara matematik özel ders verilir. yeni müfredat a uygun ders anlatımları sınavlar deneme sınavları okul sınavlarına ve TEOG a hazirlik. 0553 1661 567