Ordu Merkez Gülcihan Karataş

Bu kursu paylaş
1 Yorum

Gülcihan Karataş

merkez, ORDU
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülcihan Karataş, ORDU MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 03.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ORDU ilinde hizmet veren 58 kurs/özel ders verenden 6 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülcihan Karataş, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Atatürk üniversite si matematik öğretmenliği mezunuyum. TYT,AYT,LGS matematik ve geometri alanında iki yıl özel ders tecrübem var .öğrenci evindede ders verilir .


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Lys YGS  teog öğrencilerine matematik -geometri dersi ve 9,10,11,12.snflara da okula yardımcı özel ders verilir . öğrenci evi ve öğretmen evi de uygundur .ücret (lys YGS saati 50 TL   teog 40 TL )(fiyatta indrm yapılada bilir ilk ders ücretsizdir)

Yorumlar
Cesur Yanık
Sizinle iletişime geçeceğim
11.10.2018