Ordu Merkez Kemal Tosun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kemal  Tosun

merkez, ORDU
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul İngilizce Özel Ders , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kemal Tosun, ORDU MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ORDU ilinde hizmet veren 47 kurs/özel ders verenden 5 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kemal Tosun, 3 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Mühendisten matematik desi ve eğitim koçluğu.
Başarı sadece özel ders vermek değil, aynı zamanda eğitim planlamasınıda yapmakla elde edilir.
Ders saati 50 TL


İlkokul İngilizce Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik ingilizce ders takviyesi verilir.

Matematik Nedir?

Biçimlerin, sayıların ve niceliklerin yapılarını, özelliklerini, aralarındaki bağıntıları tümden gelimli akıl yürütme yoluyla inceleyen ve aritmetik, geometri, cebir gibi dallara ayrılan bilim dalıdır. Matematik, yeni bilgilerin elde edilmesi, elde edilen bilgilerin açıklanması, denetlenmesi ve sonraki kuşaklara aktarılmasında yer ve zamana bağlı olmayan güvenilir bir araçtır. Eski Yunancada matesis kelimesi matematik kelimesinin köküdür ve ben bilirim anlamına gelmektedir. Daha sonradan sırasıyla bilim, bilgi ve öğrenme gibi anlamlara gelen máthema sözcüğünden türemiştir. Mathematikós öğrenmekten hoşlanan anlamına gelir.
Osmanlı Türkçesinde ise Riyaziye denilmiştir. Matematik sözcüğü Türkçeye Fransızca mathématique sözcüğünden gelmiştir. Matematik insanlık tarihinin en eski bilimlerinden biridir. Çok eskiden matematik, sayıların ve şekillerin ilmi olarak tanımlanırdı. Matematik de diğer bilim dalları gibi geçen zaman içinde büyük bir gelişme gösterdi; artık onu birkaç cümleyle tanımlamak mümkün değil.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlk ve ortaokul öğrencilerine kurs verilir
İlk ve ortaokul öğrencilerine yönelik kurs verilir