Ordu Merkez Önder Altunsoy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖNDER  ALTUNSOY

merkez, ORDU
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖNDER ALTUNSOY , ORDU MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 14.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ORDU ilinde hizmet veren 61 kurs/özel ders verenden 12 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖNDER ALTUNSOY , 3 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
19 YILLIK MATEMATİK ÖĞRETMENİ.
6 YIL ORTAOKUL TECRÜBESİ,
10 YIL LİSE MATEMATİK ,
SON 3 YIL SADECE ÖZEL DERS TECRÜBESİYLE ALANINDA UZMAN
AYRICA EĞİTİM KOÇUNDAN DERS ALMAK İSTEMEZMİSİNİZ


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Geometri Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik geometri özel dersi verilir.

Geometri nedir?
Uzayı ve uzayda tasarlanabilen şekilleri ve cisimleri inceleyen matematik dalıdır. Yunanca bir kelime olan geometri, kelime manası olarak yerin ölçülmesi demektir. Geometri çok eski çağlardan beri vardı. Ancak geometri ismi, bu bilimin ilk sistematik hale gelmeye başladığı eski Yunanlılarda verilmiş olup, aksiyomatik bir ilim haline gelmesine rağmen, halen kullanılmaktadır.

Her bilim dalında olduğu gibi geometrinin de üzerine kurulu bulunduğu bir temeli mevcuttur. Bu temel üzerinde kendi ifade birimleri ile, meseleleri (problemleri) açıklığa kavuşturmaya çalışır. Bu temeller aksiyom, postülat, tanım (tarif), teorem ve geometrik yer isimlerini alır. Bunlardan aksiyom, ispata ihtiyaç duyulmadan, kabul edilen önermelerdir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Özellikle 11.sınıflara tavsiyemdir bu sene iyi değerlendirilmeli,bu senenin konuları geçen yılın tekrarı gibi olacak fakat seneye çok yoğun olacak .Bu sebepten TYT konuları çalışılmalı varsa daha önceki senelerin eksikleri kapatılabilir ayrıca geometri de ilerleyebilir.
Sınıf ortamında yeterince ogrenemeyen öğrencilere yardımcı olarak Matematik dersinin gözünde büyüttükleri bir ders olmaktan çıkarıp,sorgulayıcı,düşündürücü yeni nesil sorularla sevdirmek
Konu anlatımı ve bol bol yeni tarz düşündürücü, sorgulayıcı soru çözümü
19 yıllık deneyimli,tecrübeli,uzman,eğitim koçu öğretmenden Matematik dinleyin
Yeni nesil sorularla,kavratıcı,öğretici,sıkmadan ders.Mezunlara özel fiyat
Ders süresi 75 dakikadır.Mezunlara özel hafta içi özel fiyat.