Sakarya Adapazarı Burhan Oyan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BURHAN OYAN

adapazari, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders , AÖF Osmanlı Türkçesi Kursu , TYT Matematik Kursu , TYT Türkçe Kursu , KPSS Matematik Kursu , KPSS Türkçe Kursu , AYT Matematik Kursu , Okuma Yazma Kursu , Türkçe Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
BURHAN OYAN, SAKARYA ADAPAZARI ve civarında hizmet vermekte olup 09.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 240 kurs/özel ders verenden 134 . sıradadır. Başta İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. BURHAN OYAN, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
33 YILLIK SINIF ÖĞRETMENİYİM. BUNUN YANINDA DİSLEKSİ VE ÖZEL ÖĞRENME GÜÇLÜĞÜ OLAN ÖĞRENCİLERLE DE ÇALIŞTIM


İlkokul Türkçe Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik türkçe ders takviyesi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.