Sakarya Arifiye Özcan Akkaya

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Özcan Akkaya

arİfİye, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Tarih Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Öğrenci Koçluğu Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Çocuk Gelişimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Özcan Akkaya, SAKARYA ARİFİYE ve civarında hizmet vermekte olup 13.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 239 kurs/özel ders verenden 31 . sıradadır. Başta Lise Tarih Özel Ders olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Özcan Akkaya, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Pdr mezunuyum. Tarih bilgim ve öğreticiliğim yüksektir.


Lise Tarih Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik tarih özel dersi verilir.

İlkokul Matematik Özel Ders Nedir?

İlkokul 1-2-3-4. sınıflara yönelik matematik ders takviyesi verilir. Matematik yapısı itibariyle sadece dinleyerek öğrenilecek bir ders değildir. Matematikte herhangi bir konuyu öğrenmek için bol bol pratik yapmak gerekir. Dinleme, öğrenme, öğrendiklerini uygulama ve tekrar etme aşamaları tamamlanmadan Matematikte başarıya ulaşmak son derece zordur. Öğrenciler genelde sınıf ortamındaki derslerde yeterli pratik yapma imkanı bulamazlar ve konuyu öğrenemezler. Özel derste ise öğretmen konuyu anlattıktan sonra kalemi öğrenciye devreder ve soru çözümlerini öğrenci yapar. Kuşkusuz öğrendiklerini hemen uygulama fırsatı bulan öğrenci bu pekiştirmeyle daha iyi öğrenmiş olur. Verilen ödevlerle ise tekrar etme kısmı halledilerek öğrenilen bilgilerin kolay unutulmaması için en doğru öğrenme şekli yapılmış olur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Bütün tarih konuları planlı ve programlı şekilde öğretilmeye çalışılır.
İlkokul öğrencilerimize matematik dersi verilir.
Öğrencinin kendini daha iyi tanıyabilmesine ve kendine uygun seçim ve kararlar verebilmesine yardımcı olunur.
Toplumun temel taşı olan ailelerimize danışmanlık yapılır.
Kişiliğin  ve gelişimin temellerinin atıldığı dönemlerden biri olan çocukluk döneminde çocuğun gelişimine katkıda bulunmak hedeflenir.