Sakarya Merkez Mustafa Alkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mustafa ALKAN

merkez, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Geometri Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Geometri Özel Ders , Matematik Özel Ders , AYT Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , ÖABT Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , TYT Kursu , KPSS Kursu , DGS Kursu , YÖS Kursu , Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mustafa ALKAN, SAKARYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 03.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 239 kurs/özel ders verenden 15 . sıradadır. Başta Matematik Özel Ders olmak üzere 19 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mustafa ALKAN, 28 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SAYIN VELİ, SEVGİLİ ÖĞRENCİ;

Öncelikle  Kısaca  Kendimden  Bahsedeyim

Ben Mustafa Hoca

*Üniversite Adaylarına TYT/AYT 12 yıl
*Öğretmen Adaylarına ÖABT 5 yıl
*Diğer KPSS - DGS - YÖS alanlarında 10 yılı aşkındır Matematik ve Geometri alanında dersler vermekteyim.
*Hayli zamandır çeşitli kaynaklara (yayınlara) soru yazmaktayım.
*Amacı ve hedefi olan veya amaç ve hedefler oluşturmak isteyen bireylere profesyonel olarak öğrenci koçluğu yapmaktayım.
Öncelikle amacım Matematiği Öğrenmeyi isteyen öğrencilere ders vermektir.

Bu Kadar Matematik Öğretmeni Varken Neden Ben?

Doğrusunu söylemek gerekirse sizin işiniz de zor :)
Amacım tabi ki de rekabet değil :)
Yukarıdaki mesleki bilgileri inanın siz istediğiniz için yazdım yoksa hiç bir önemi yok, bunun önemi derste öğrenciyle geçen zaman da belli oluyor onun teline vuramazsam oradakilerin bir önemi kalmıyor.
Öğrenciler siz iyi bir hayat istiyorsunuz. Siz veliler ise; iyi bir hayatı olan evlat bunun için küçük bir zaman ayırıp birazcık araştırın. Oturup görüşelim ve başka öğretmen arkadaşlarla da görüşün, hatta ders dinleyin.
Veliler için söylüyorum; öncelikle bende bir babayım amacım evlatlarımız için mutlu olacağı şeyleri yapmasını sağlamak ve bu hayatta bir amacın varlığını ve yapılması gerekli olanları göstermek amacım.
Ben derslerimi ofiste veririm.
Dersten 1 saat önce giriş çalışması yapılır dersten sonra da işlenen konunun testi çözülür.
Kütüphane mantığında sağır odam vardır burada bu etütler yapılır en son sorular çözülür sonra çıkılır
haftanın bir günü takip yapılır. bir haftalık plan yapılır bir haftanın sonunda değerlendirme bu şekilde her hafta devam edilir.
ders denemeleri yapılır.
Herkesi;  en azından tanışmaya bekliyoruz :)

.....SAYGILARIMLA....