Sakarya Merkez Şule Çoban

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Şule Çoban

merkez, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Şule Çoban, SAKARYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 29.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 240 kurs/özel ders verenden 43 . sıradadır. Başta Ortaokul İngilizce Özel Ders olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Şule Çoban, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kocaeli Üniversitesi’nde İngilizce Öğretmenliği okuyorum. İlkokul, ortaokul ve lise düzeyine İngilizce dersi verebilirim. Halihazırda LGS’ye hazırladığım öğrencim var, konulara epey hakimim. Okuldaki konularıyla paralel gidip ödevlerine yardımcı olabilirim. İsteğe bağlı olarak grup dersleri de oluşturabiliriz. Yine isteğe bağlı olarak Speaking ağırlıklı da gidebiliriz.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul, ortaokul ve lise düzeyine İngilizce dersi verilir.
Ortaokul öğrencilerine de ders vermiştim, bireysel ya da isteğe bağlı olarak 3 kişilik gruplar halinde özel ders verebilirim
İngilizceyi sevdirerek öğretmeyi hedefleyip yaş grubuna uygun materyal kullanılır ve öğrenci merkezli öğretilir, okul ile paralel gidip ödevlerine yardımcı olunur.
Daha önce LGS için özel ders verdim konulara oldukça hakimim.