Sakarya Merkez Tuğba Demir

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Tuğba Demir

merkez, SAKARYA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise Kimya Özel Ders , Lise Biyoloji Özel Ders , Lise Fizik Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , Biyoloji Kursu , Fizik Kursu , Kimya Kursu , Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Tuğba Demir, SAKARYA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 16.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. SAKARYA ilinde hizmet veren 205 kurs/özel ders verenden 51 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Tuğba Demir, 4 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sakarya Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği son sınıf öğrencisiyim. Bölümüm dolayısıyla lise matematik/fizik/kimya derslerinde yetkinliğim oldukça fazladır.


Lise Matematik Özel Ders Nedir?

Özel ders; öğrencinin bir derste veya konuda sınıf ortamında gerekli başarıyı veya performansı gösterememesi durumunda yapılan bire bir takviye dersleridir.

Günümüz eğitim sisteminde matematik derslerinin önemi katlanarak artmaktadır. Tüm öğrencilerin hayal ettikleri noktalara ulaşmalarındaki en önemli basamak matematik derslerindeki başarılarına bağlı durumdadır.

Sınıf ortamında anlatılması için hazırlanan matematik ders planları sınıf genelindeki tüm öğrencilere uygun olması düşünülerek hazırlanmaktadır. Hâlbuki her bireyin sayısal zekası aynı seviyede olmamakla beraber matematik öğrenme düzeyi de farklılık göstermektedir. Bu dikkate alındığında hazırlanan bir matematik dersi planının bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre gereğinden basit, bazı öğrencilerin matematik öğrenim seviyelerine göre de  ise ağır geldiği olgusu ortaya çıkmaktadır.

Bazı öğrencilerde matematik özel dersinde alacağı belki basit bir ön bilgi, konunun kolaylıkla öğrenilmesini sağlamaktadır. İşte tam bu noktada öğrencilerin matematik özel dersine ihtiyacı olduğunu vurgulayabiliriz.

Sonuç olarak kısaca özetlersek;

• Her bireyin öğrenme hızı ve seviyesi farklıdır.
• Eğitim sistemimizdeki sınav sistemlerinde matematik derslerinin önemi ve katsayısı git gide artmaktadır.
• Sınıf mevcutlarımız kalabalık durumdadır.
• Öğrenciler kısa zamanda matematik dersine ait birçok kazanıma sahip olmak zorundadırlar.
• Matematik özel dersi sadece kazanımlar konusunda kendisini eksik hisseden öğrenciler için değil, kendisine hız kazandırmak rakiplerine fark atmak isteyen öğrencilerinde başvuracağı bir yoldur.

Bu nedenlerle matematik özel dersi imkânları ölçüsünde her öğrenci için kaçınılmaz bir fırsat oluşturur.

Lise Kimya Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik kimya özel dersi verilir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Üniversite hazırlık için en zor ve sınavda çıkabilecek sorulara yönelik pratik çözüm yöntemleri öğretirken, netlerinizin yükselmesini hedefliyorum.
Lise kimyasında sınav için her türlü çözüm yöntemlerini birlikte halledebiliriz.
Lise biyolojisinde sınav için her türlü çözüm yöntemlerini birlikte halledebiliriz.
Mühendislik öğrencisi olduğumdan dolayı fizik kendim için de önemlidir. Zor soruları birlikte halledebiliriz.  Cozum yöntemlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
Çocuğunuz için eğlenirken hızlı ve pratik şekilde matematik öğretiyorum.
Mühendislik öğrencisi olduğumdan dolayı fizik kendim için de önemlidir. Zor soruları birlikte halledebiliriz.  Cozum yöntemlerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
Lise kimyasında sınav için her türlü çözüm yöntemlerini birlikte halledebiliriz.
Elektrik mühendisi olduğum için lise matematiğine oldukca hakimimdir. özellikle üniversite hazırlaniyorsaniz tercih etmelisiniz. Sabırlı biriyimdir, anlamadiginizda tekrar tekrar farklı yöntemler sunabilirim.